Батарея ''Венеція" (УКРАИНА)

Відмінні особливості: (ГАРАНТІЯ ДО 5 ЛЕТ)
1.Ви можете встановити наші обігрівачі "ВЕНЕЦІЯ" додатково, якщо системі централізованого опалення недостатньо для підтримки комфортної температури, або ви бажаєте перейти на систему автономного опалення із можливістю контролю температурного режиму в кожному приміщенні.
2.Правильно підібрані обігрівачі не створять аварійну ситуацію в електричній мережі.
3.Ви можете скоротити витрати на комунальні послуги, завдяки економічності панелей "ВЕНЕЦІЯ".

Використовуючи обігрівачі ''ВЕНЕЦІЯ" ви отримаєте:
1.Легкість монтажу ( немає необхідності капітальних реконструкцій).
2.Легкість демонтажу ( у разі переїзду, ви можете забрати панелі із собою).
3. Можливість управляти температурою кожного приміщення автономно ( управління кожним обігрівачем окремо, або групою обігрівачів).
4. Відсутність необхідності отримання дозвільної документації.
5. Вдале дизайнерське рішення. Тепер з'явилася можливість не "підлаштовувати" обігрівач під інтер'єр, а зробити його родзинкою інтер'єру елементом обстановки!
Конструкція обігрівача "Венеція" складається з лицьової керамічної панелі із залитим в неї нагрівальним елементом. Саме лицьова панель, при нагріванні віддає тепло довгохвильовим інфрачервоним випромінюванням ( корисним для здоров'я людини), яке нагріває предмети в приміщенні. При інфрачервоній системі обігріву, повітря нагрівається від прогрітих поверхонь цих предметів і піднімається в гору. Більш холодне повітря прямує до низу, нагрівається і знову підіймається в гору- так створюється повітряний потік.
Звонить на номер: 0501610771

Жалоба на объявление

 
 

Похожие объявления

  • РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН Без демонтажа, на дому у клиента. Методы: Наливная ванна, Эмалировка, Ванна в ванну. Используем материалы из немецкого сырья. Покрытие держится до 20 лет! Акция -30% на дополнительные услуги
    800 грн.
    Никополь
  • Воронка для плоских кровель DN110 вертикальный выпуск с электроподогревом от сети напряжением 230В, мощностью 10-30Вт, с обжимным фланцем и зажимным из нержавеющей стали для прикрепления уплотнительных пленок, со снимаемыми насадными подрамниками 12
    8 026 грн.
    Никополь